Contacts
Address:
Ermou 64, Athens 105 51
Email:
[email protected]
Phone:
  • UAE, Dubai
© 2005 - 2026 Avezor. All rights reserved
ApartmentAthensEastPR278356Plans

m²
Found 2 plans
Price: low to high
Price: low to high
Price: high to low
Rooms: low to high
Rooms: high to low

  • appartmentappartmentappartment

    Plan

    142m²Area
    4rms.Rooms
    3br.Bedrooms
    €571 442
    4 025 €/m²

    East

    Completed Q1 2026
  • appartmentappartmentappartment

    Plan

    142m²Area
    4rms.Rooms
    3br.Bedrooms
    €605 185
    4 260 €/m²

    East

    Completed Q1 2026